Specjalista ds. Realizacji Wysyłki
Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przebiegiem procesu kompletacji zamówień sklepowych ( obsługa systemowa wysyłek do sklepów, nadzór nad terminowością realizacji wysyłki w ramach terminali przeładunkowych, nadzór nad prawidłowością pobierania towaru z miejsc zbiórki),
  • ustalanie priorytetów poszczególnych wysyłek z uwzględnieniem harmonogramu transportu,
  • reagowanie na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości oraz podejmowanie działań minimalizujących błędy,
  • efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami,
  • wsparcie Koordynatora w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowo-nocnych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • minimum wykształcenie średnie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu Qguar WMS – mile widziane,
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • asertywność i komunikatywność,
  • odpowiedzialność i rzetelność.

To oferujemy

  • krótki proces rekrutacyjny,
  • brak okresu próbnego (pierwsza umowa o pracę na 1 rok),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • bezpłatna kawa/herbata/zimne napoje,
  • dobra atmosfera w pracy.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj