Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce notowaną GWP.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Obecnie do powstającego zakładu produkcji modułów budowlanych,
będącego częścią Grupy ERBUD - jednej z największych grup budowlanych w Polsce,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik ds. Zakupów (budownictwo modułowe)
Ostaszewo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie i wdrożenie, a następnie zarządzanie częścią procesu obejmującą zakupy materiałów i komponentów do produkcji modułów drewnianych.
  • Zakupy materiałów i komponentów do budowy, termoizolacji oraz wykończania modułów w konstrukcji drewnianej.
  • Zakupy materiałów i komponentów do wykańczania i wyposażania wnętrz.
  • Zabezpieczenie dostępności materiałów i komponentów oraz stabilności cen.
  • Budowanie relacji z dostawcami, rozwijanie bazy dostawców.
  • Prowadzenie negocjacji, przygotowanie umów.
  • Udział w przygotowaniu kosztorysów.
  • Realizacja zadań zakupowych zgodnie z harmonogramem.
  • Prowadzenie działań usprawniających, optymalizacji kosztów, tworzenie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rynku dostawców materiałów do modułów w konstrukcji drewnianej.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego.
  • Umiejętności związane z posługiwaniem się programami ERP.
  • Doświadczenia w środowisku międzynarodowym, w szczególności na rynku niemieckim.
  • Pracę w dużej, cenionej organizacji
  • Uczestniczenie w realizacji strategicznego projektu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Rozwój zawodowy
  • Inne benefity
  • Aplikuj