Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Składanie zamówień u dostawców i nadzór nad terminowością ich realizacji
  • Poszukiwanie alternatywnych / nowych dostawców w celu optymalizacji cen, kosztów transportu, itp.
  • Zapewnienie właściwego sporządzania oraz nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów w tym przypisywanie faktur do zamówień
  • Udzielanie pracownikom Laboratorium informacji na temat dostępności produktów i przewidywanych terminów dostaw, pozycji zakupowych
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców
  • Bezpośrednią, codzienną współpracą z dostawcami oraz działami Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w obszarze zakupów i/lub logistyki
  • Doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność i dyspozycyjność
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Dobrą znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel
  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz procesów
  • Mile widziana znajomość oprogramowania IFS lub innego klasy ERP

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, karty świąteczne, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.