ENDEGO świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk-Konsultant CAE/EM
Miejsce pracy:

Oferujemy możliwość pracy zdalnie lub w dowolnej z naszych lokalizacji - Lublin, Gliwice, Sanok, Gdynia, Kraków, Wrocław

Opis stanowiska

  • Budowa modeli CAE na podstawie modeli CAD
  • Wykonywanie symulacji EM
  • Analizowanie wyników z dużych zbiorów danych oraz przygotowywanie raportów
  • Bezpośrednia współpraca z producentami badanych konstrukcji w kraju i za granicą
  • Wsparcie techniczne sprzedaży
  • Współpraca z zespołem handlowym
  • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń w obsłudze programów do symulacji EM
  • Ciągłe doskonalenie zawodowe oraz pomoc innym w podnoszeniu kwalifikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane wydziały Elektronika, Elektryczny lub Fizyka Techniczna
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego z wykorzystaniem systemów do symulacji EM
  • Znajomość programów EM
  • Mile widziana znajomość programów z grupy FLUX, FEKO, WINPROP, CST, ANSYS HFSS, EMWorks lub analogiczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym, umiejętności prezentacyjne (tworzenie prezentacji, prowadzenie prezentacji)
  • Staranność, dokładność, umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi i nowe wyzwania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach dla firm z branży Aerospace i Automotive
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwiązań oferowanych przez Altair Engineering
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu analiz inżynierskich
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta MultiSport itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia
  • Pracę w przyjaznym zespole