ENDEGO świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Senior) PreSales Engineer
Miejsce pracy:

Oferujemy możliwość pracy zdalnie lub w dowolnej z naszych lokalizacji - Lublin, Gliwice, Sanok, Gdynia, Kraków, Wrocław

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne sprzedaży
  • Wsparcie techniczne obecnych klientów
  • Przygotowywanie benchmarków na zlecenie klientów
  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji dla klientów
  • Prowadzenie webinariów
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu rozwiązań producenta Altair Engineering

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności prezentacyjne: tworzenie oraz przeprowadzanie prezentacji
  • Dobra znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów, mechaniki płynów, technik wytwarzania
  • Mile widziana znajomość programu HyperMesh, Abaqus SIMULIA, MSC Nastran, ANSYS, SOLIDWORKS Simulation, Simcenter, LS-DYNA
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach dla firm z branży Aerospace i Automotive
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwiązań oferowanych przez Altair Engineering
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu analiz inżynierskich
  • Dostęp do zaawansowanych i innowacyjnych narzędzi Altair Engineering
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX-MED)
  • Kartę Multi-Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego i zajęć sportowych