Inżynier utrzymania ruchu w automatycznym magazynie centralnym
Miejsce pracy: Lublin

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na podległym obszarze, analiza awaryjności maszyn i urządzeń, nadzorowanie napraw
  • Zarządzanie zespołem pracowników utrzymania ruchu w Magazynie Centralnym
  • Nadzór nad stanem technicznym wózków widłowych oraz innych maszyn i urządzeń podlegających UDT,
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy linii do odbioru i wydawania palet oraz zapewnienie płynności pracy maszyn i urządzeń w pozostałych procesach logistycznych,
  • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń, nadzorowanie i współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Inicjowanie działań usprawniających pracę maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Mechanika, Mechatronika),
  • Umiejętność organizowania pracy podległego zespołu oraz własnej,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Znajomości zagadnień z zakresu podstaw mechaniki, mechatroniki, hydrauliki i budowy maszyn,
  • Umiejętności pracy zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • Zaangażowania w pracę, dyspozycyjności oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,
  • Ścisłej współpracy z działami produkcyjnymi, magazynem i Logistyką,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane),

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!