Elektryk w automatycznym magazynie wysokiego składowania
Miejsce pracy: Olsztynek

Kluczowe zadania:

  • Diagnoza i usuwanie awarii
  • Remonty i konserwacje maszyn
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • Sporządzanie raportów zmianowych z prowadzonych prac

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe
  • Masz uprawnienia sep do 1kV – eksploatacja E1
  • Nie masz żadnych przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki to Twoja mocna strona
  • Potrafisz czytać schematy elektryczne
  • Posiadasz  doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka (mile widziane)
  • Masz książeczkę sanepidowską
  • Cechuje Cię zaangażowanie i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Jesteś uczciwy i dokładny oraz bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i współpracę w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m. in. system premiowy, dodatki socjalne, itp.)
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności
  • bardzo dobrą atmosferę oraz komfortowe warunki pracy– stała temperatura oraz brak hałasu.
  • Dużo różnorodnych szkoleń np.:  szkolenie z zakresu bezpiecznego wykonywania prac na wysokości, szkolenie i egzamin Urząd Dozoru Technicznego (zakres: wciągniki/ wciągarki, układnice magazynowe)
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!