Specjalista ds. Informatyki Śledczej
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza incydentów bezpieczeństwa w sieciach komputerowych,

  • zabezpieczanie danych związanych z przedmiotowymi analizami z urządzeń mobilnych i stacjonarnych,

  • udział w projektach z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze administracji sieci lub bezpieczeństwa IT

  • znajomość języków skryptowych: Bash, Python

  • bardzo dobra znajomość systemów Linux, Windows

  • bardzo dobra znajomość zasad działania internetu

  • znajomość zagrożeń na użytkownika końcowego oraz wektorów ataku

  • doświadczenie w obszarze usług sieciowych (ssl, vpn, fw, smb, apache, etc.)

  • znajomość zagadnień związanych z analizą i obróbką dużych zbiorów danych (grep, sed, awk itp.)

  • doświadczenie z bazami danych (mysql, postgres etc.)

  • znajomość zagadnień związanych z obrazowaniem i analizą danych ( zabezpieczenie pamięci, nośników bądź urządzeń przenośnych )

  • gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu usług i zagadnień związanych z IT

  • dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie)

  • prawo jazdy kat. B

  • Poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych, minimalnie o klauzuli "poufne” lub gotowość do przejścia procedury w celu uzyskania poświadczenia.

Mile widziane

  • znajomość systemów MacOS

  • znajomość zagadnień związanych z analizą ruchu na węzłach sieciowych, (IDS, Span, Tap, etc.)

  • znajomość zagadnień związanych z transmisją radiową (sieciami bezprzewodowymi , sdr)

  • doświadczenie z zakresu pracy z oprogramowaniem do wspomagania analizy materiału cyfrowego (FTK, EnCase, X-Ways, Autopsy bądź inne)

  • doświadczenie w zakresie OSINT

  • doświadczenie w obszarze Windows AD

  • znajomość flask / react / javascript

  • znajomość powershell

  • doświadczenie z dziedziny elektroniki (programowanie, lutowanie, diagnostyka).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji
  • Aplikuj na stanowisko