Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami oraz wsparcie Działu w bieżących projektach, w tym  m.in. za sprawną komunikację i obieg dokumentów; przygotowywanie i analizowanie planów i raportów sprzedażowych; utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami firmy.

Kluczowe zadania:

  • bezpośredni kontakt z klientem, informowanie o statusie zamówień;
  • dbałość o budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami;
  • rejestracja zamówień w systemie;
  • rozpatrywania roszczeń dotyczących rozbieżności cenowych i ilościowych na podstawie zamówień, dostaw;
  • monitorowanie dostaw;
  • współpraca wewnętrzna z innymi działami w Firmie.

Od kandydata oczekujemy:

  • dokładność, skrupulatność w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w działach obsługi klienta;
  • mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP, Excel;
  • umiejętność organizowania, planowania i koordynowania działań;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • komunikatywność, proaktywność, kreatywność w działaniu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w energicznym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą;
  • możliwość szkoleń i rozwoju;
  • benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów.

  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!