Młodszy Prawnik
Gdańsk

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Wsparcie zespołu prawników w obsłudze prawnej wybranych komórek organizacyjnych spółki, w szczególności Działu Zakupów,
  • Opiniowanie i negocjowanie umów zawieranych w toku bieżącej działalności spółki,
  • Opracowywanie analiz prawnych, raportów, alertów, sporządzanie opinii prawnych,
  • Przygotowywanie projektów komunikatów, pism, korespondencji służbowej, tłumaczeń,
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz współorganizowanie akcji edukacyjnych wewnątrz organizacji.

Jeśli posiadasz

  • Ukończone studia prawnicze, mile widziana aplikacja radcowska lub adwokacka,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w przedsiębiorstwie na stanowisku związanym z opiniowaniem umów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej, w mowie i w piśmie,
  • Sumienność, rzetelność, terminowość, nastawienie na jakość, umiejętność współpracy.

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]