Kariera otwarta Warta

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rzeczoznawca Komunikacyjny - Stacjonarny
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny: RZKS/Z/AM/11/2021

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja kosztorysów i faktur za naprawę pojazdów,
  • wycena wartości rynkowej pojazdów,
  • wykonywanie opinii/odwołań w ramach zadań stacjonarnych, przy wykorzystaniu pełnej dokumentacji szkodowej,
  • kwalifikacja uszkodzeń i wyliczanie wysokości odszkodowań w programach eksperckich na podstawie dostępnej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne (transport),
  • wiedza w zakresie technologii napraw i budowy pojazdów,
  • znajomość zasad kalkulowania kosztów naprawy pojazdów,
  • znajomość zasad wyceny wartości pojazdów- w tym pojazdów specjalistycznych,
  • bardzo dobra znajomość programów eksperckich do obsługi szkód komunikacyjnych (Audatex, Eurotax, Info Ekspert, DAT),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
  • komunikatywność i umiejętność pracy bezpośrednio z Klientem,
  • zaangażowanie, dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę z elementami technicznymi, we współpracy z klientami w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,
  • pracę w zespole pasjonatów i najlepszych profesjonalistów w branży,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość stałego poszerzania swoich kompetencji- w tym uczestnictwo w szkoleniach eksperckich,
  • niezbędne narzędzia pracy i programy eksperckie,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.