Elektromechanik
Miejsce pracy: Łowicz

Kluczowe zadania:

  • usuwanie bieżących awarii powstających w toku produkcji,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji zgodnie z przygotowanym planem i zleceniem od przełożonego,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie (mechatronika, mechanika, elektryka lub pokrewnych)
  • lubisz zagadnienia z mechatroniki, elektroniki, elektryki i chcesz się rozwijać w tym kierunku
  • jesteś nastawiony na rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy
  • jesteś gotowy do pracy wg harmonogramu

Zapewniamy:

  • Jeżeli już masz doświadczenie pomożemy Ci się rozwinąć i stać się ekspertem w obszarze Utrzymania Ruchu!
  • Jeżeli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • zespół wspierających specjalistów z obszaru Utrzymania Ruchu,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!