Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków:

  • współudział w tworzeniu strategii i inicjowaniu nowych rozwiązań z zakresu rekrutacji i Employer Brandingu;
  • przeprowadzanie i współkoordynowanie projektów rekrutacyjnych do wewnętrznych struktur firmy;
  • dbanie o jak najlepsze doświadczenia kandydata na każdym etapie procesu rekrutacji;
  • wsparcie w dodatkowych projektach realizowanych przez dział HR.

Nasze wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – to dla nas bardzo ważne;
  • znajomość różnych metod dotarcia do kandydata;
  • cenisz sobie wysoką odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • lubisz wychodzić z inicjatywą – masz sporo pomysłów na to, jak dotrzeć do jeszcze większego grona dobrych specjalistów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sourcingu – potrafisz dotrzeć do potencjalnych kandydatów przy użyciu różnych narzędzi;
  • doświadczenie w pracy z agencji rekrutacyjnej.

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kafeteria MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa lub całkowitą pracę zdalną;
  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.