Kierownik Walidacji (zastępstwo)
Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Koordynowanie działań związanych z rekwalifikacją urządzeń, instalacji, pomieszczeń czystych oraz systemów produkcyjnych i pomocniczych.
  • Nadzorowanie terminowości wykonywania prac z zakresu kwalifikacji.
  • Opiniowanie wpływu zmian na status kwalifikacji.
  • Opracowanie niezbędnych procedur i instrukcji.
  • Inicjowanie działań korygująco-naprawczych wynikających z odchyleń stwierdzonych podczas działań kwalifikacyjnych.
  • Prowadzenie działań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami cGMP, FDA oraz wewnętrznymi procedurami.
  • Przygotowanie Działu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych. Uczestniczenie we wszystkich audytach na podległym obszarze.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość wymogów dotyczących cGMP i FDA.
  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań kwalifikacyjnych na IQ, OQ i PQ.
  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem.
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej zgodnie z zasadami GMP.
  • Znajomość wymagań Aneksu 11 oraz Aneksu 15 Rozporządzenia GMP oraz 21 CFR część 11.
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów, dobrej organizacji czasu i pracy.
  • Angielski – minimum na poziomie B2.
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwo (05.2022-11.2022);
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]