Mechanik w automatycznym magazynie wysokiego składowania
Miejsce pracy: Lublin

Kluczowe zadania:

  • prace konserwacyjne maszyn i urządzeń w automatycznym magazynie wysokiego składowania,
  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w powierzonym zakresie: usuwanie usterek i uszkodzeń,
  • dokonywanie systematycznych oględzin i przeglądów parku maszynowego oraz rejestracji ich wykonania w terminach określonych w harmonogramie,
  • montaż i wymiany podzespołów, detali i części,
  • przestrzeganie przepisów z zakresu prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń,
  • terminowe dokonywanie przesmarowań punktów smarnych wszystkich maszyn i urządzeń zgodnie z danymi techniczno-ruchowymi oraz uzupełnianie i wymiana olejów zgodnie z harmonogramem,
  • zapewnienie właściwego funkcjonowania parku maszynowego,
  • zgłaszanie zapotrzebowania i utrzymywanie odpowiedniego zapasu części zamiennych,
  • właściwa segregacja i zbiórka złomu produkcyjnego, przestrzeganie zwrotu części zamiennych.
  • odpowiedzialność za środki trwałe , przedmioty nietrwałe i narzędzia stanowiące wyposażenie warsztatu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego kierunkowego z zakresu: mechaniki, elektromechaniki, mechatroniki
  • wiedzy z zakresu budowy i mechaniki maszyn
  • doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub obszarze produkcji w firmie produkcyjnej
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjności – praca w systemie 4 brygadowym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • sumienności, zaangażowania.

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!