Technolog produkcji
Miejsce pracy: Wąsosz Dolny (pow. kłobucki)

Kluczowe zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych;
  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów;
  • prowadzenie stosownej dokumentacji procesowej.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych
  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością procesów technologicznych i systemów jakościowych
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia, proaktywny i zaangażowany w działania
  • lubisz szukać nowych rozwiązań
  • znasz język angielski, dodatkowy atut
  • mile widziane będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Wybrana osoba będzie uczestniczyła w zapewnieniu ciągłości prawidłowego przebiegu procesu technologicznego poprzez kontrolę i nadzór nad jego przebiegiem na określonej zmianie. W tym zakresie będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie wszystkich etapów produkcji zgodnie z wymogami technologicznymi, opracowywanie receptur roboczych na każdy dzień lub zmianę w oparciu o receptury produkcyjne, nadzór nad procesami mycia linii produkcyjnej oraz współpracę z innymi komórkami zakładu i przekazywanie niezbędnych informacji celem osiągnięcia rytmicznego toku produkcji i wysokiej jakości produkowanych wyrobów.