ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Junior Design Engineer
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu konstruktorów w bieżących pracach projektowych
  • Wykonywanie prostych modeli 3D oraz rysunków 2D w systemach CAD (Catia, NX, Solidworks, Creo)
  • Udział w modelowaniu części dla branży motoryzacyjnej i przemysłu maszynowego (tworzywa sztuczne oraz części stalowe)
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie: studia na Wydziale Mechanicznym lub pokrewnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość jednego z programów CATIA V5, NX, Solidworks, Creo będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość budowy pojazdu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w projektach m.in. dla różnych producentów samochodów
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia poprzez szkolenia wewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX-MED)
  • Kartę Multi-Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego i zajęć sportowych