Automatyk
Miejsce pracy: Lublin

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania układów automatycznego sterowania w podległym obszarze,
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek linii produkcyjnych w Zakładzie,
  • Analiza oraz inicjowanie działań usprawniających pracę linii technologicznych, maszyn i urządzeń;
  • Bieżący udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych,
  • Współpraca z innymi pracownikami działu technicznego oraz innymi działami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - profil elektryczny (preferowane kierunki: mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne),
  • Znajomości podstaw automatyki i sterowania,
  • Znajomości podstaw programowania i diagnostyki sterowników PLC (np. Siemens, GeFanuc),
  • Umiejętności projektowania prostych układów automatyki oraz czytania i analizy schematów elektrycznych,
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów,
  • Obowiązkowości, dyspozycyjności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,
  • Dobrej organizacja pracy własnej oraz sumienności,
  • Ścisłej współpracy wewnątrz działu i z działem produkcji,
  • Znajomości podstaw języka angielskiego,

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!