Partner ds. Technologii Sklepów
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i adaptacja powierzchni (w tym wyposażenia) sklepów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy
  • inwentaryzacja obiektów
  • projektowanie elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów
  • optymalizacja kosztów adaptacji sklepu
  • archiwizacja projektów i dokumentów technicznych
  • wprowadzanie nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań do projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość programów do projektowania ( AutoCad, Revit, CorellDraw)
  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i adaptacji lokali
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • komunikatywność
  • gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • telefon służbowy
  • tablet/laptop
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • Aplikuj