Maszynista chłodniczy
Miejsce pracy: Łowicz

Kluczowe zadania:

· obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład instalacji chłodniczych, sprężonego powietrza, pary, wody, wentylacji oraz klimatyzacji

· wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń;

· bieżące naprawy i konserwacja urządzeń instalacji chłodniczej i sprężonego powietrza;

· sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac;

Szukamy Ciebie jeśli:

· posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym lub chłodniczym;

· zdobyłeś pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata;

· wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym;

· posiadasz aktualne świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń związanych z chłodnictwem lub energetyką;

· posiadasz umiejętność naprawy, obsługi i eksploatacji urządzeń i instalacji chłodniczych, wodnych, sprężonego powietrza, pary, pomp; itp.

Zapewniamy:

· możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów;

· zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę;

· pracę w zespole osób dla których ważne jest współdziałanie

· współpracę gwarantowaną umową o pracę.

  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!