Menedżer ds. Audytu Wewnętrznego
Miejsce pracy: Gdynia

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Grupa Kapitałowa BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznych planów audytu
  • prowadzenie audytów wewnętrznych w oparciu o plan audytu
  • przygotowywanie dokumentacji audytowej
  • organizacja pracy zespołu audytorów
  • prowadzenie doraźnych działań sprawdzających na zlecenie zarządu
  • monitorowanie zaleceń audytowych
  • opracowywanie analizy ryzyka na potrzeby jednostki audytu wewnętrznego
  • raportowanie w zakresie analiz i wyników z przeprowadzonego audytu oraz wyników podejmowanych działań do komitetu audytu i zarządu
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań z działalności jednostki audytu wewnętrznego i ich prezentacja komitetowi audytu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku audytora wewnętrznego lub w obszarze kontroli wewnętrznej
  • umiejętność organizacji pracy oraz samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • certyfikat CIA lub inny w zakresie audytu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego