ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Inżynier Produktu
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i testowanie pierwszych prototypów zarówno produktów, narzędzi jak i metod testowych
  • Wsparcie klienta w rozwoju nowych produktów i procesów
  • Współpraca z działem R&D oraz działem produkcji
  • Tworzenie procesu i technologii produkcji podzespołów
  • Współpraca z project managerem

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku  w środowisku produkcyjnym lub w branży automotive
  • Doświadczenie w projektach związanych z obróbką metalu, gięciem, cięciem, zgrzewaniem i spawaniem stalowych taśm oraz blach
  • Znajomość procesu produkcji części metalowych
  • Umiejętność projektowania narzędzi produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programu CATIA V5

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy