Młodszy specjalista ds. planowania tras i obszarów
Miejsce pracy: Wadowice

Kluczowe zadania:

  • optymalizacja obszarów pracy przedstawicieli handlowych i ich tras;
  • współpraca ze strukturą handlową;
  • poszukiwanie i wskazywanie obszarów pracy przedstawicieli handlowych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia w obszarze poszukiwania potencjalnych punktów sprzedaży
  • jesteś nastawiona/nastawiony na współpracę;
  • potrafisz egzekwować ustalenia;
  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point;
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • pracę w Wadowicach, w centrali stabilnej, renomowanej firmy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia w zespole nastawionym na współpracę;
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań;
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę;
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!