Prawnik
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne w zakresie problematyki egzekucyjnej
  • bieżąca analiza skuteczności czynności podejmowanych przez wierzyciela w toku postępowania egzekucyjnego
  • wydawanie opinii w zakresie prawidłowości i celowości czynności wierzyciela w postępowaniu egzekucyjnym
  • wydawanie rekomendacji i wytycznych dotyczących sposobów prowadzenia skutecznej egzekucji, w szczególności czynności jakie należy podjąć lub jakich należy zaniechać
  • sporządzanie i opiniowanie wzorów pism w postępowaniu egzekucyjnym

Nasze wymagania

  • radca prawny/adwokat/osoba z ukończoną aplikacją komorniczą/prawnik
  • szeroka, specjalistyczna wiedza w zakresie egzekucji i sądowego postępowania egzekucyjnego
  • doświadczenie w obsłudze spraw egzekucyjnych przed komornikiem i w sądowym postępowaniu egzekucyjnym
  • znajomość funkcjonowania kancelarii komorniczych

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze spraw egzekucyjnych wierzyciela masowego

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. jest częścią Grupy Kapitałowej BEST.

    Nasz zespół to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy restrukturyzacyjni – eksperci z zakresu bankowości, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz w pozyskiwaniu inwestorów. Specjalizujemy się w transakcjach na rynkach kapitałowych Polski i UE, doradztwie korporacyjnym oraz sekurytyzacji wierzytelności. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma znaczenie.