Technolog w Dziale Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Łowicz

Kluczowe zadania:

  • opracowywanie, aktualizowanie i doskonalenie wzorców dokumentów na potrzeby realizowanych projektów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie dokumentacji procesowej, opieka nad danymi w systemach informatycznych, ocena nowych surowców oraz analiza przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych
  • współpraca z Działem Produkcji, Jakości i Technicznym
  • wykonywanie analiz, rejestracja działań oraz wniosków

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych
  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością procesów technologicznych i systemów jakościowych
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia, proaktywny i zaangażowany w działania
  • lubisz szukać nowych rozwiązań
  • dobrze znasz język angielski
  • mile widziane będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w Zakładzie Produkcyjnym
  • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Wybrana osoba będzie uczestniczyła w realizacji projektów zarówno nowych produktów jak i udoskonalaniem aktualnie produkowanych. Dołączając do zespołu specjalistów z obszaru technologii przetworów owocowych i warzywnych gwarantujemy ciągły rozwój i ambitne zadania.