Elektryk
Miejsce pracy: Lublin

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Montaż instalacji i systemów elektrycznych oraz szaf sterowniczych
  • Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji
  • Diagnozowanie i usuwania awarii elektrycznych w działaniu maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami
  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego
  • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

ZAPEWNIAMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!