Product Owner
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowa i wsparcie przy implementacji procesów biznesowych do docelowego narzędzia IT
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi w zakresie pozyskiwania informacji i identyfikowanie miejsc wymagających usprawnień lub zmian
  • Współtworzenie, optymalizacja i koordynacja techniczna projektu i odpowiedzialność za powierzony produkt
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi w zakresie wyznaczania i monitorowania KPI spójnych z polityką działu MasterData & Services Governance
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań z pracy zespołów IT i realizacji zadań
  • Udział w testach wdrażanych rozwiązań i przekazaniu nowych funkcji do biznesu
  • Ciągły rozwój i optymalizacja procesów związanych z powierzonym produktem
  • Wsparcie obsługi zgłoszeń (III linia)

Nasze wymagania

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Umiejętność angażowania osób z różnych obszarów firmy do wspólnego działania
  • Umiejętności komunikacyjne i techniczne, pozwalające na przełożenie potrzeb biznesowych na konkretne rozwiązania systemowe
  • Doświadczenie w zespołowej pracy projektowej
  • Silna orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach, w tym monitorowanie i udzielania informacji zwrotnych
  • Umiejętności związane z planowaniem czasu, zadań i komunikacji
  • Zdolność analizowania danych i informacji oraz prezentacji wyników pracy

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań JIRA, O365, notacji BPMN (chętnie Cię tego nauczymy)
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj