Specjalista ds. promocji i rozwoju aplikacji mobilnej
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie aplikacji, której celem jest ograniczenie marnowania żywności
  • Współudział w definiowaniu obszarów dalszego rozwoju aplikacji
  • Proponowanie i wprowadzanie rozwiązań dotyczących digitalowych działań promocyjnych i komunikacji z użytkownikami końcowymi
  • Segmentacja i bieżąca aktualizacja oferty
  • Wdrażanie nazw i opisów produktów
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość oferty wprowadzonej w systemie
  • Analiza osiąganych KPI i rekomendowanie działań usprawniających
  • Raportowanie osiąganych wyników
  • Aktywna współpraca z innymi departamentami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w systemach zarządzania treścią (CMS) i ofertą
  • Doświadczenie w FMCG/retail/grocery (e-commerce/online – preferowane)
  • Praktyczna wiedza z zakresu angażującej komunikacji marketingowej
  • Znajomość specyfiki kanałów online/mobile oraz dostrzeganie potencjalnych niedogodności dla użytkownika
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Orientacja biznesowa i nastawienie na cel
  • Zdolności analizy sytuacji, wyciągania i komunikowania wniosków
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI) oraz pakietu biurowego Office i najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie mobile
  • Mile widziana znajomość rozwiązań CRM, recommendation engine oraz Jira, Confluence, Sharepoint
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj