Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

(Młodszy) Specjalista ds. raportów Qlik Sense

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za raportowanie danych w grupie Maspex w narzędziu Qlik Sense i Excel. Do podstawowych zadań będzie należało zbieranie wymagań i potrzeb biznesowych a następnie przygotowanie raportów i ich dystrybuowanie.

Lubisz pracę z danymi? Potrafisz poszukiwać rozwiązań?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie.

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie raportów
  • współpraca z biznesem w celu zbierania i uszczegółowienia wymagań
  • doskonalenie struktury raportów w celu poprawy ich użyteczności

Szukamy Ciebie jeśli:

  • bardzo dobrze znasz MS Excel
  • znasz podstawy SQL/T-SQL
  • jesteś osobą skrupulatną, bardzo dobrze zorganizowaną, potrafiącą zaplanować swoje działania i dążyć do realizacji postawionych celów
  • rozumiesz biznes, potrafisz współpracować z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • lubisz pracować na danych i potrafisz wyciągać z nich wnioski
  • potrafisz budować i interpretować wskaźniki biznesowe
  • potrafisz pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie
  • znasz język angielski w stopniu dobrym
  • posiadasz wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ścisłe/techniczne

Dodatkowe Atuty:

  • znajomość systemów klasy BI
  • doświadczenie w projektowaniu raportów i/lub aplikacji analitycznych dla biznesu

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać"
  • program szkoleń dopasowany do Twoich potrzeb
  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, zajęcia z języka angielskiego, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny i inne
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj