LIDER SPORTU BIEGANIE i FITNESS W DECATHLON TORUŃ

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis. 

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi. 

Aby być jeszcze bliżej użytkowników, którzy uprawiają bieganie lub fitness oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym sportem poszukujemy pasjonata, który będzie dzialił się swoją pasją na lokalnym rynku w Toruniu.

Co konkretnie będziesz robić? 

  • Zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku, czyli dobierać ofertę produktów, która znajdzie się w Twoim sklepie Decathlon 
  • Nawiązywać kontakty i współpracować z grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami 
  • Wykorzystywać media społecznościowe takie jak Facebook i Instagram (jeśli dodatkowo prowadzisz swojego bloga sportowego, to świetnie!) do kontaktu z innymi sportowymi pasjonatami
  • Odpowiadać za biznes, czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie – jak we własnej małej firmie sportowej pod dachem Decathlon 

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pamiętaj, że w Decathlon czeka na Ciebie pakiet szkoleń, dzięki któremu uzupełnisz swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla nas to nie problem! Wszystkiego nauczysz się razem z nami.

 

  • Sport jest Twoją pasją i aktywnie go uprawiasz? 
  • Znasz lokalny rynek sportowy? 
  • Chcesz pracować i rozwijać swój sport nie tylko w sklepie, ale również w miejscach, w których inni go uprawiają? 
  • Marzysz o tym, żeby nauczyć się prowadzić własny biznes?
  • Znasz na wylot social media?

Wyślij swoje CV już dziś! 

 
Koniecznie napisz w nim, jaki sport uprawiasz! 

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w sklepie Decathlon - termin ustalimy wspólnie.  

Jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, koniecznie przekaż tej osobie link do tego ogłoszenia.

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.