Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Młodszy Specjalista /Specjalista ds. analizy danych

LOKALIZACJA

Warszawa

O nas

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • analiza procesów handlowych z naciskiem na aspekty związane z ceną i dystrybucją, tworzenie w oparciu o tę analizę rekomendacji handlowych;
  • szacowanie potencjalnego popytu oraz poszukiwanie nowych potencjałów rynkowych dla istniejących i nowych produktów;
  • współpraca ze strukturami handlowymi w zakresie współtworzenia strategii dystrybucyjnych wykorzystujących te potencjały;
  • współuczestnictwo w grupach projektowych i zadaniowych funkcjonujących w strukturach handlowych i działach wspierających.

Nasze wymagania

  • zdolności analityczne i umiejętność tworzenia rekomendacji;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • nastawienie na realizację postawionych celów;
  • umiejętność pracy na danych i liczbach, wyciąganie z nich prawidłowe wnioski, doświadczenie w tym zakresie;
  • praktyczna znajomość MS Excel, tabeli przestawnych czy funkcji zagnieżdżonych;
  • znajomość narzędzi wspomagających zaawansowane analizy statystyczne (mile widziana znajomość pakietów statystycznych: R, python, statistica, itd.);
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy w presji czasu;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe, statystyka, ekonometria);
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę;
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu analiz sprzedaży;
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie;
  • świadomość wpływu na przebieg kluczowych procesów handlowych w dużej i sprawnie działającej organizacji;
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe i inne.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj