Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Specjalista ds. Analiz w dziale NPD

LOKALIZACJA

Warszawa

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • wsparcie NPD Managera w prowadzeniu projektów rozwojowych w ramach Marketingu Food
  • wykorzystanie dostępnych danych, zwłaszcza danych Nielsena do przygotowywania prezentacji/ argumentacji, raportów i zestawień na potrzeby działu
  • analiza trendów, działań konkurencji, monitorowanie rynku
  • współpraca z innymi działami, w tym działem badań i rozwoju nad rozwojem nowych produktów

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, marketing, towaroznawstwo, technologia żywności);
  • możesz pochwalić się biegłą znajomością pakietu MS Office (w szczególności Power Point, Excel)
  • potrafisz analizować dane rynkowe, dane z badań, myślisz analitycznie i umiesz wyciągać wnioski
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, czytasz po angielsku
  • cechuje Cię otwartość i zaangażowanie w realizacji bieżących zadań
  • przejawiasz inicjatywę oraz kreatywność w myśleniu i działaniu
  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty
  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować pracę własną
  • mile widziane doświadczenie w działach: NPD, marketing, badania rynku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w branży FMCG
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze rozwoju nowych produktów
  • realne możliwości rozwoju zawodowego, realizację odpowiedzialnych zadań w zespole nastawionym na współpracę i wymianę doświadczeń
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj