LIDER SPORTU ROWERY SZOSOWE W DECATHLON POZNAŃ SWADZIM
Miejsce pracy: Poznań

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis. 

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi. 

Aby być jeszcze bliżej użytkowników, którzy uprawiają kolarstwo oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym sportem poszukujemy pasjonata, który będzie dzialił się swoją pasją na lokalnym rynku w Poznaniu.

Co konkretnie będziesz robić? 

  • Zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku, czyli dobierać ofertę produktów, która znajdzie się w Twoim sklepie Decathlon 
  • Nawiązywać kontakty i współpracować z grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami 
  • Wykorzystywać media społecznościowe takie jak Facebook i Instagram (jeśli dodatkowo prowadzisz swojego bloga sportowego, to świetnie!) do kontaktu z innymi sportowymi pasjonatami
  • Odpowiadać za biznes, czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie – jak we własnej małej firmie sportowej pod dachem Decathlon 

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pamiętaj, że w Decathlon czeka na Ciebie pakiet szkoleń, dzięki któremu uzupełnisz swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla nas to nie problem! Wszystkiego nauczysz się razem z nami.

Jeśli:

  • Kolarstwo jest Twoją pasją i aktywnie je uprawiasz? 
  • Znasz lokalny rynek sportowy? 
  • Chcesz pracować i rozwijać swój sport nie tylko w sklepie, ale również w miejscach, w których inni go uprawiają? 
  • Marzysz o tym, żeby nauczyć się prowadzić własny biznes?
  • Znasz na wylot social media?

Wyślij swoje CV już dziś!

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w sklepie Decathlon Poznań Swadzim lub przez aplikację Google Meets – termin ustalimy wspólnie.  

Jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, koniecznie przekaż tej osobie link do tego ogłoszenia.