DORADCA SPORTOWY TURYSTYKA GÓRSKA W LUBLIN CZECHÓW
Miejsce pracy: Lublin

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Już dziś szukamy kolejnego zawodnika do naszego zespołu, który kocha góry i swoją pasją chce dzielić się z innymi!

Jeśli:

  • jesteś aktywnym pasjonatem turystyki górskiej, trekkingu lub wspinaczki;
  • chętnie dzielisz się swoją pasją i doświadczeniem;
  • masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie;
  • lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi;
  • cechuje Cię odpowiedzialność, szczerość oraz szacunek do innych osób;

...nie zwlekaj, aplikuj do Decathlon Lublin Czechów już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako Doradca sportowy zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

Na co dzień będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną obsługę klienta,
  • pracę z ekspozycją oraz dbałość o dostępność artykułów,
  • dynamizację handlu,
  • dbałość o bezpieczeństwo.

Ta oferta pracy jest dla Ciebie. Dla Nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w ustalonym wspólnie terminie.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś. A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.