ENDEGO świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Office Manager
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie pracą zespołu Koordynatorów Biur z 4 innych lokalizacji (docelowo: z 5 lokalizacji)
  • Aktywna współpraca z Zarządem w zakresie usprawnień na polu koordynacji i administracji biur
  • Samodzielne prowadzenie sekretariatu
  • Administracyjne wsparcie Menedżerów i współpracowników w codziennych zadaniach
  • Organizacja wyjazdów służbowych pracowników oraz prowadzenie dokumentacji
  • Zapewnienie optymalnego zaopatrzenia siedziby głównej w artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze i inne
  • Przygotowywanie rejestru wydatków gotówkowych i porządkowanie dokumentacji
  • Dystrybucja i inwentaryzacja gadżetów firmowych
  • Zakupy voucherów
  • Koordynacja biurowych standardów (np. BHP)
  • Odpowiedzialność za system i karty dostępu do biura
  • Koordynacja osób/firm sprzątających biura
  • Zarządzanie systemem rezerwacji biurek
  • Administracja obiegu dokumentów
  • Wsparcie w dbaniu o wizerunek firmy poprzez udział w działaniach marketingowo-promocyjnych
  • Wsparcie w organizacji oraz realizacji różnego rodzaju eventów, np. wyjazdów integracyjnych, kolacji firmowych

Wymagania:

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40 godzin w tygodniu)
  • Chęć pracy z biura w wymiarze co najmniej 60% czasu
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Proaktywność i dynamika w działaniu
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania
  • Umiejętność pracy z programami w środowisku Windows
  • Obsługa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX-MED)
  • Kartę Multi-Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego i zajęć sportowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnym środowisku