Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • udział w ewidencjonowaniu dokumentów kosztowych w księgach rachunkowych pod kątem bilansowym i podatkowym (VAT i CIT)
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • ewidencjonowanie zakupów związanych ze środkami trwałymi w systemie finansowo-księgowym
  • uzgadnianie kont księgowych
  • przygotowywanie i wysyłka wybranych sprawozdań GUS
  • przygotowywanie wewnętrznych zestawień i analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (Rachunkowość i Finanse lub pokrewne)
  • praktyczna znajomość podstaw księgowości szczególnie w zakresie księgowania faktur zakupu
  • doświadczenie w pracy na systemie finansowo-księgowym
  • znajomość przepisów podatkowych - ustaw VAT i CIT

Mile widziane

  • praktyczna znajomość z zakresu ewidencjonowania środków trwałych, kosztów w ujęciu bilansowym i podatkowym lub chęć rozwoju w tym zakresie

To oferujemy

  • pracę w wewnętrznym dziale księgowości, pozwalającym dobrze poznać specyfikę obsługiwanego podmiotu
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość łączenia pracy w biurze z pracą zdalną
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.