LUX MED to społeczność ekspertów z różnorodnym doświadczeniem.
Troszczymy się o zdrowie i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.
Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Czym się będziesz zajmował jako Scrum Master w LUX MED?

• Będziesz Scrum Masterem wg SG 2020;
• Promowaniem idei zwinności, kultury Agile i wdrażanie zwinnych metodyk;
• Dbaniem o rozumienie i przestrzeganie praktyk i reguł Scruma;
• Budowaniem świadomości roli Product Ownerów;
• Wymianą wiedzy i doświadczeń wśród Scrum Masterów;
• Pracą z jednym lub dwoma zespołami Scrumowymi;
• Działał tak, aby się uczyć, eksperymentować i mylić z wyciąganiem wniosków na przyszłość;
• Prowadzeniem szkoleń i warsztatów opartych na praktyce (cykl Kolba) i wewnętrznym programie dla szkoleniowców/trenerów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie praktyczne na stanowisku Scrum Mastera;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży IT;
  • Bardzo dobre zrozumienie zwinnego podejścia w realizacji produktów IT w szczególności w metodyce Scrum, Kanban;
  • Znajomość aplikacji JIRA, Confluence;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem;
  • Wysoka motywacja do działania i otwartość na zmiany;
  • Samodzielność i nastawienie na własny rozwój i indywidualne cele w roli Scrum Mastera;
  • Umiejętności organizacyjne i koordynacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu wskaźników Agile;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów.