Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Kupiec

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie Menadżera Kategorii w zarządzaniu Kategorią i Dostawcami (zakupy bezpośrednioprodukcyjne)
  • Zarządzanie, rozwój i współpraca z Dostawcami
  • Współtworzenie i realizacja długoterminowych strategii dla Kategorii i Dostawców
  • Realizacja projektów zakupowych/oszczędnościowych, wsparcie / udział w projektach NPD / R&D
  • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw
  • Odpowiedzialność za poziom wydatków w kategorii
  • Wspołudział i prowadzenie negocjacji warunków, cen i umów z dostawcami
  • Badanie i analiza rynku
  • Przygotowanie raportów, analiz, kalkulacji i zestawień

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na prowadzenie negocjacji w tym języku
  • min 4 lata doświadczenia zawodowego
  • wysokiej komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania relacji;
  • praktycznej umiejętności prowadzenia negocjacji;
  • wysokich umiejętności analitycznych;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • inicjatywy, samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej w tym prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • operatywności i dynamiki w działaniu;
  • prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę;
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę;
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie;
  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe i inne.
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj