Sales Specialist (f/m)
Miejsce pracy: Poznań

Poznaj swoje zadania:

Jeżeli spełniasz poniższe, wyślij CV:

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów indywidualnych
  • lubisz kontakt z ludźmi i masz chęć do budowania pozytywnych relacji z klientami
  • szybko przyswajasz wiedzę i sprawnie posługujesz się komputerem
  • masz umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • posiadasz silną motywacje do osiągania wyznaczonych celów
  • uśmiech na twarzy :)

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM
Z NAMI!

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podstawę oraz nieograniczone prowizje
  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile
  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!