GROWTH MARKETING SPECIALIST W DECATHLON POLSKA
Miejsce pracy: Warszawa
Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Obecnie rozwijamy w Polsce kilka usług wspierających uprawianie sportu. Każda z nich rozwijana jest w formie wewnętrznego startupu. Twoją rolą będzie egzekucja strategii marketingowej i pomoc w skalowaniu naszych usług.

Poszukujemy utalentowanego specjalisty od Growth Marketingu, który przeprowadzi szereg eksperymentów, kampanii oraz projektów dążących do szybkie wzrostu i skalowania usługi Decathlon Rent.

Jeśli jesteś zainteresowany systematycznymi sposobami testowania i potrafisz  generować innowacyjne pomysły na zwiększenie użytkowników oraz konwersji, a do tego lubisz się uczyć to zapraszamy.

Szukamy kogoś, kto może zrealizować naszą wizję uczynienia sportu bardziej dostępnym w Polsce i przejąć kontrolę nad procesami marketingowymi. Cenimy entuzjazm, ducha pracy zespołowej, dzielenie się wiedzą, podejście do rozwiązywania problemów i zamiłowanie do sportu.
Obowiązki:
  • Praca w małym zwinnym wielofunkcyjnym zespole nad rozwojem nowego i jedynego marketplacu w Polsce dedykowanego dla rynku wypożyczeń produktów sportowych,
  • Tworzenie i zarządzanie eksperymentami oraz kampaniami pozyskiwania nowych użytkowników,
  • Zarządzaj wszystkimi platformami społecznościowymi (m.in. Facebook,, Instagram, YouTube),
  • Współpraca z agencjami Performance & SEO marketing,
  • Bliska współpraca z działem marketingu Decathlon Polska,
  • Analizowanie danych, aby monitorować wydajność przychodów i odkrywać obszary wymagające poprawy.
Wymagania:
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) - pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • Silne umiejętności analityczne,
  • Sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspace,
  • 1-2 lata doświadczenia w którymś z obszarów: Performance Marketing, SEO, Growth, CRM, CRO
  • Solidne umiejętności zarządzania projektami,
  • Samodzielne działanie i optymistyczne oraz pozytywne nastawienie,
  • Chęć i łatwość uczenia się.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi: Google Analytics,
  • Google Tag Manager,
  • Znajomość narzędzi CRM,
  • Canva,
  • Doświadczenie w kampaniach marketing automation,
  • Doświadczenie lub zainteresowanie w obszarze: Marketplace, Saas.

Jeżeli nie znasz przynajmniej 2 z tych wskaźników to nie aplikuj: CAC, CRO, CTR, CPV, CR, OR.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne, kwartalne i roczne,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracownicze Plany Emerytalne finansowane przez Pracodawcę,
  • Zniżka pracownicza na produkty Decathlon,
  • Możliwość testowania naszych produktów,
  • Szereg profesjonalnych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • Elastyczność, innowacyjność i atmosferę startupu, oraz bezpieczeństwo dużej międzynarodowej firmy,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.