Manager Zespołu w Centrum Dystrybucyjnym Decathlon
Miejsce pracy: Gliwice

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon CAR Gliwice zaopatruje sklepy w południowej Polsce, w Czechach i na Słowacji. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych klientów.

Twoją rolą jako Managera Zespołu będzie wsparcie lidera jednostki w projekcie, który realizowany jest przez Centrum Dystrybucyjne Decathlon Gliwice. W swojej codziennej pracy będziesz rozwijał minimum 20 osobowy zespół, aby każdego dnia osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie własnego zespołu poprzez samodzielną rekrutację,
  • dbanie o rozwój członków zespołu poprzez udostępnienie pakietu szkoleń, rozmowy indywidualne oraz spotkania działu,
  • podejmowanie autonomicznych decyzji mających wpływ na organizację pracy działu,
  • realizacja wskaźników logistycznych i biznesowych,
  • w wyznaczone dni pełnienie dyżuru, podczas którego będziesz dbał o zachowanie bezpieczeństwa i ciągłości procesów logistycznych,
  • tworzenie projektu działu i centrum dystrybucyjnego na kolejne lata.

Poszukujemy osoby, która:

  • ma minimum roczne doświadczenie w liderowaniu zespołem lub w zarządzaniu projektem (mile widziani aktywni członkowie organizacji studenckich, uczestnicy programu Erasmus+)​,
  • wytrwale dąży do osiągania założonych celów oraz działa w myśl zasady “mówię-robię”,
  • ceni pracę zespołową - chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi,
  • bez względu na okoliczności ma odwagę być sobą,
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • chętnie uprawia sport i dzieli się pozytywną energią z innymi!

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zadaniowy czas pracy,
  • laptop służbowy,
  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,
  • ścieżkę trekkingową (pakiet szkoleń logistycznych i z zakresu managementu),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),
  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.