IT

ETL SPARK Developer
Warszawa

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementowanie procesów ETL na wielu źródłach w trybie batch z wykorzystaniem technologii Scala(Spark)/Python(Airflow)
  • Migracja istniejących systemów BI na nową platformę
  • Zapewnienie aktualności oraz jakości danych obszaru BI
  • Współpraca z klientem wewnętrznym

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w budowaniu przetwarzań ETL pod hurtownię danych w schemacie gwiazdy
  • Znasz SQL i masz doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjnymi, MPP)
  • Przeprowadzasz analizy przyczyn źródłowych (root cause analysis) w danych lub procesach w celu identyfikacji niepoprawności, pochodzenia lub odpowiedzi na pytanie o biznesowe znaczenie
  • Znasz w podstawowym zakresie narzędzia CI/CD
  • Pracujesz z technologiami:
    • Scala/Spark
    • Python/Airflow
    • Hadoop, Kubernetes
  • Samodzielnie organizujesz swoją pracę i potrafisz współpracować w zespołach cross-functional
  • Chcesz uczyć nowych technologii oraz podnosić swoje kwalifikacje

Mile widziana wiedza z zakresu technologii:

  • Greenplum, Oracle
  • Git, Jenkins
  • PL/pgSQL

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Karolina Klaro-Kussy

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny