Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Spawacz/ Ślusarz

LOKALIZACJA

Wąsosz Dolny (pow. kłobucki)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • spawanie elementów - części maszyn przeznaczonych do przemysłu spożywczego
  • spawanie metodami typu TIG, MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i gazowe
  • obsługa ręcznych narzędzi ślusarskich, frezarskich oraz elektronarzędzi
  • ścisła współpraca w ramach zespołu technicznego i produkcyjnego

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatem lub książeczką spawalniczą
  • wiesz jak czytać i posługiwać się dokumentacją techniczną
  • lubisz pracować zadaniowo

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj