E-COMMERCE PAYMENT SPECIALIST W DECATHLON POLSKA
Miejsce pracy: Warszawa

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Chcesz dołączyć do tego wyjątkowego projektu?

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących płatności w narzędziach digital,
  • Weryfikowanie rynku i sprawdzanie nowych możliwości dotyczących płatności online,
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań i eliminowanie błędów,
  • Przygotowanie i zarządzanie projektem, zgodnie z ustalonymi priorytetami,
  • Analiza płatności pod względem rentowności,
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami,
  • Negocjowanie nowych stawek i kontraktów z partnerami,
  • Współpraca z innymi działami/sklepami, zapewniając dostępność i wsparcie platform płatniczych,
  • Na bieżąco i regularnie raportowanie statusu projektu.

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) - pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • Znajomość Polskiego rynku e-commerce,
  • Samodzielne działanie i umiejętność podejmowanie decyzji,
  • Sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspace,
  • Doświadczenie w handlu internetowym w dziale płatności,
  • Skrupulatność i dbałość o jakość, a do tego świetna organizacja pracy własnej,
  • Dobre umiejętności analityczne, w tym Microsoft Excel,
  • Zdolność do ustalania priorytetów i zarządzania wieloma obowiązkami.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne, kwartalne i roczne,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracownicze Plany Emerytalne finansowane przez Pracodawcę,
  • Zniżka pracownicza na produkty Decathlon,
  • Szereg dodatkowych benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość testowania naszych produktów,
  • Szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.