Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Inżynier w Dziale Technicznym

LOKALIZACJA

Lublin

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Lubella lider na polskim rynku w produkcji makaronów, poszukuje kandydatów na stanowisko: INŻYNIERA W DZIALE TECHNICZNYM

Główne zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na podległym obszarze, analiza awaryjności maszyn i urządzeń,
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych,
  • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń, nadzorowanie i współpraca  z firmami zewnętrznymi,
  • Nadzorowanie napraw, analiza przyczyn awarii oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Inicjowanie działań usprawniających pracę maszyn i urządzeń,
  • Czynny udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych linii technologicznych oraz maszyn,
  • Współpraca z produkcją oraz innymi działami,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Znajomości programów CAD 2D (znajomość programów CAD 3D będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości zagadnień z zakresu podstaw automatyki, mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki i budowy maszyn
  • Umiejętności pracy zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • Zaangażowania w pracę, dyspozycyjności oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz sumienności
  • Ścisłej współpracy z działami produkcyjnymi i magazynem
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj