Senior Data Scientist
Miejsce pracy: cała Polska – praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwój modeli analitycznych (ML) w oparciu o techniki uczenia maszynowego w całym cyklu życia projektów analitycznych, od zidentyfikowania potrzeby do walidacji
  • prototypowanie, testowanie i kreowanie rozwiązań zwiększających efektywność biznesu
  • analiza i symulacje zjawisk biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze wielowymiarowej analizy danych oraz tworzeniu i zarządzaniu modelami ML w całym cyklu ich życia
  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi NLP (text analytics) do ekstrakcji informacji i modelowania
  • doświadczenie w pracy z SQL i Python
  • kilka wdrożonych projektów analitycznych/ modeli w rzeczywistych warunkach biznesowych
  • gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z technologiami big data, np. spark, cassandra, hadoop

To oferujemy

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • BEST atmosferę
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Grupa Kapitałowa BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.