Frontend Engineer
Miejsce pracy: cała Polska – praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój oraz utrzymywanie oprogramowania w ramach współpracy w zespołach scrumowych
  • przeprowadzanie code reviews
  • bezpośrednia współpraca z odbiorcami rozwiązań
  • praca z wykorzystaniem technologii: React.JS, REDUX, HML5, ES6, TypeScript, Flexbox, GIT (GitFlow), Intellij IDEA, Jira, Confluence, GitLab, Jenkins, Sonar, Nexus

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość języka programowania JavaScript (ES6 lub TS), HTML5 i CSS
  • dobra znajomość React.js z wykorzystaniem Redux, React-Router, Material UI i Styled Components
  • umiejętność pracy systemami kontroli wersji (GIT)
  • znajomość wzorców projektowych
  • dokładność oraz poczucie estetyki
  • doświadczenie w pracy z REST API

Mile widziane

  • wiedza z zakresu pozycjonowania witryn w wyszukiwarkach
  • wiedza z zakresu projektowania UX
  • znajomość TypeScript
  • znajomość zagadnień z zakresu wersjonowania i tworzenia pakietów NPM

To oferujemy

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • BEST atmosferę
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Grupa Kapitałowa BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.