LIDER SPORTU BIEGANIE W DECATHLON SWADZIM
Miejsce pracy: Poznań

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Żeby być jeszcze bliżej Użytkowników, którzy już uprawiają sport oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem już dziś szukamy pasjonata biegania, który będzie rozwijał ten sport na lokalnym rynku w Poznaniu.

Na co dzień będziesz:

 • pomagać Klientom w doborze odpowiednich produktów,
 • dbać o dostępność i ekspozycję towaru,
 • rozwijać się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom,
 • godzinami rozmawiać o tym, co najlepiej sprawdza się w sporcie ☺

W Decathlon czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół, z którym będziesz dzielić pasję. Będziesz wdrażać swoje pomysły i uczyć się na błędach. Staniesz się doradcą naszych Klientów w doborze odpowiedniego asortymentu oraz zadbasz o jego zaopatrzenie i ekspozycję. Martwisz się, że nie masz doświadczenia w handlu? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń, dzięki którym wszystkiego się nauczysz.

A więc jeśli:

 • Lubisz doradzać tym, którzy kochają sport,
 • Chcesz pracować i rozwijać swój sport nie tylko w sklepie, ale również w miejscach, w których inni go uprawiają,
 • Marzysz o tym, żeby nauczyć się prowadzić własny biznes, zachowując przy tym wszystkie benefity wynikające z umowy o pracę,
 • Znasz na wylot social media, i w świecie online czujesz się jak ryba w wodzie.

To już prawie to mamy, ponieważ teraz pewnie zastanawiasz się, co musisz wiedzieć lub jakie mieć kompetencje, aby zaaplikować na to stanowisko?

 • Przede wszystkim musisz uprawiać sport i znać rynek tego sportu na Twoim lokalnym rynku.
 • Bardzo ważne są umiejętności komunikacyjne ponieważ będziesz nawiązywać kontakty z lokalnymi grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami z którymi będziesz na co dzień współpracować.
 • Wiadomo, że obecnie komunikacja przeniosła się do internetu, dlatego tak ważne jest, aby osoba na tym stanowisku korzystała i na bieżąco komunikowała się za pomocą takich mediów społecznościowych jak Facebook, Instagram. Jeśli dodatkowo prowadzisz swojego bloga sportowego to świetnie!
 • Będziesz zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku czyli dobierać ofertę produktów, która później będzie znajdować się w Twoim sklepie Decathlon, będziesz odpowiadać za biznes czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie, dlatego można powiedzieć, że będziesz prowadzić taką małą firmę sportową pod dachem Decathlon ...

Jeśli masz jakieś wątpliwości to pamiętaj, że w Decathlon, czeka na Ciebie pakiet szkoleń, nad którym przez ostatnie kilkanaście miesięcy dzielnie pracował nas zespół szkoleniowy. Właśnie po to, aby każdy Lider sportu mógł na starcie uzupełnić swoją wiedzę i kompetencje potrzebne na tym stanowisku. Więc jeśli obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla Nas to nie problem!

 

Jesteś gotów/a, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.