Junior IT Service Desk Specialist
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia technicznego pracownikom GK BEST poprzez realizację zgłoszeń w systemie ticketowym
  • konfiguracja stacji roboczych – instalacje, aktualizacje, itp.
  • szkolenie użytkowników z zakresu poprawnego korzystania ze sprzętu komputerowego, sposobów podłączania ich do infrastruktury biurowej
  • współpraca z Działem Bezpieczeństwa Informacji w zakresie implementacji zasad polityki bezpieczeństwa na stacjach roboczych
  • wymiany podzespołów w laptopach

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw budowy komputerów PC
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • podstawowa znajomość protokołów TCP/IP, routerów, zagadnień LAN/WAN
  • umiejętność obsługi Windows 10
  • umiejętność instalacji oprogramowania oraz dodatkowych urządzeń
  • gotowość do stacjonarnej pracy zmianowej 7.00-15.00, 9.00-17.00
  • wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz współpracy z włoską spółką grupy
  • znajomość Active Directory

To oferujemy

  • kontakt z najnowszymi technologiami (liderami wg. raportów Gartnera)
  • współpracę z zespołami administratorów (bazy danych, sieci, infrastruktura, Devops)
  • umowę o pracę
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.