Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Młodszy specjalista ds. Public Relations

LOKALIZACJA

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie uczestniczyła w tworzeniu i realizacji strategii działań Public Relations w zakresie komunikacji korporacyjne oraz działań  skierowanych do pracowników.

Kluczowe zadania:

  • tworzenie i realizacja strategii działań PR w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • tworzenie i prowadzenie akcji skierowanych do pracowników (w tym eventów)
  • współpraca przy pozostałych działaniach, w tym kampaniach PR oraz projektach społecznych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • ukończyłeś studia wyższe, a zagadnienia public relations, w tym komunikacja to Twój konik
  • łatwo nawiązujesz kontakty, masz „lekkie pióro” i jesteś pozytywnie nastawiony do wyzwań
  • Twoja głowa jest pełna pomysłów, ale jesteś też dobrze zorganizowany i niestraszna Ci praca pod presją czasu i deadline’u
  • jesteś samodzielny i efektywny w prowadzeniu projektów
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B
  • posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów PR

Zapewniamy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w spółce, która jest liderem w branży spożywczej oraz właścicielem silnych, rozpoznawalnych marek
  • pracę z różnorodnymi zadaniami, w której każdy dzień przynosi wiele ciekawych wyzwań
  • pracę w fantastycznym zespole, w którym dobra atmosfera i współpraca są bardzo ważne
  • pracę w siedzibie firmy w Wadowicach
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj